הצהרת נגישות

הצהרת נגישותעדכון אחרון: ספטמבר 2017 .

כללי

דנון תכשיטים רוצה להבטיח ששירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלויות. דנון תכשיטים השקיעה משאבים על מנת לעזור ולשפר את נגישות האתר כך שלאנשים עם מוגבלויות תהיה חוויה נעימה וקלה יותר באתר האינטרנט שלנו מתוך האמונה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

נגישות בדנון תכשיטים

דנון תכשיטים מאפשרת גישה ל- UserWay Website Accessibility Widget שמונע באמצעות שרת  נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לדנון תכשיטים לשפר את התאמתה לתקן הנגישות העולמיWeb Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

תפריט הנגישות של דנון תכשיטים ניתן להפעלה על ידי לחיצה על סמל הנגישות שמופיע בצד שמאל של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שהתפריט יופיע על המסך במלואו.

כתב ויתור

דנון תכשיטים ממשיכה במאמציה בעקביות כדי לשפר את נגישות האתר ואת שירותיה המוצגים בו תחת האמונה שזוהי חובתנו הקולקטיבית לאפשר שימוש ברור, נגיש וזורם גם עבור בעלי המוגבלויות שבתוכנו.
למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים באתר זה, חלק מהתוכן עלול להיות נגיש פחות מההמלצות הנוקשות של התקן. עניין זה יכול להיות כתוצאה מחוסר המצאות הטכנולוגיה המתאימה ביותר לדנון תכשיטים. 

כאן בשבילך

אם הינך חווה קושי עם התוכן באתר זה או נדרשת לך תמיכה בחלק כלשהו של האתר, אנא צור עמנו קשר בשעות הפעילות שלנו בטלפון 054-7977990 או במייל כמצויין בתחתית העמוד, ונשמח לעזור.

יצירת קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות או שיש לך שאלות או שאתה מעוניין בתמיכה באתר, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו באחת מהדרכים הבאות: 

אימייל: marketing@danonltd.com

טלפון: 054-7977990 בימים א'-ה- בין השעות 8:00-17:00