העגלה שלי

סגור
עקב הסגר ייתכנו עיכובים במשלוחים | שירות הלקוחות זמין עבורכם ברשתות החברתיות

 

רוב ההזמנות יישלחו תוך יומיים שלושה מיום ההזמנה (איננו שולחים בימי שישי, שבתות וימי שבתון אחרים). הזמנתך תשלח באמצעות דואר רשום של דואר ישראל, אלא אם כן תבחר אחרת בעת ביצוע ההזמנה.

 אלה הן אפשרויות השילוח שאנו מציעים:

אופן משלוח

זמן אספקה

גובה ההזמנה

עלות

שליח עד הבית

בין 5-2 ימי עסקים

עד 299 ₪

20 ₪

משלוח BOXIT לנקודות איסוף

בין 5-2 ימי עסקים

עד 99 ₪

15 ₪

שליח עד הבית

בין 5-2 ימי עסקים

מעל 299 ₪

ללא עלות

משלוח BOXIT לנקודות איסוף

בין 5-2 ימי עסקים

מעל 99 ₪

ללא עלות

איסוף עצמי מחנות המפעל

יש לתאם מראש איסוף בטלפון: 03-6805111

(כל סכום)

ללא עלות

ניתן לבצע הזמנה באתר DANON לכל אזורי הארץ, במקרה שבו כתובתכם אינה נמצאת באזורי השירות של חברת השילוח, אנחנו נשלח את הזמנתכם באמצעות דואר ישראל וכל זאת בכפוף ללוחות הזמנים ואזורי החלוקה של חברת דואר ישראל.  

 * על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקנייה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה אתם נמצאים מרבית שעות היום - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

*ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. (ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 5 ימי עסקים.)

* הזמנות של חברי מועדון ששילמו על המוצרים באמצעות נקודות יישלחו בדואר רשום בלבד.

 

שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה:

ניתן לשנות את אופן השילוח באמצעות הטלפון בתוך 3 שעות מרגע ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות - ימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:30 בטלפון 03-6805100.

 

לאחר הזמנתך תקבל מייל המפרט את פרטי ההזמנה ומאשר כי קיבלנו את ההזמנה שלך. לאחר שנשלח אליך את ההזמנה תקבל מייל המכיל מספר מעקב עבור המשלוח. בנוסף, ניתן לבדוק את מצב ההזמנה דרך החשבון שלך באתר אם פתחת אחד כזה.

העגלה שלי

סכום ביניים: 0.00 ₪

עגלת הקניות שלך ריקה